NVHRV Isı Geri Kazanım Cihazı

NVHRV tavan tipi ısı geri kazanım cihazları; kapalı mahallerin gereksinimi olan yüksek iç hava kalitesini sağlarken enerji tüketimini minimum değerlere indirebilmek için özel olarak geliştirilmiştir.

Egzoz edilen havanın ısısını kullanarak taze havayı koşullandırır. Egzoz edilen havanın ısısı, çapraz akımlı alüminyum ısı geri kazanım eşanjörü ile taze havaya aktarılır.

Ofisler, otel odaları, gösteri merkezleri, kafeteryalar, yatakhaneler, sınıflar vb. gibi mahallere taze hava sağlamak ve kirli havayı egzoz etmek için en ideal çözümdür.

NVHRV, tayan tipi ısı geri kazanım cihazları, birçok üstün özelliklerinin yanısıra plug fanlarıyla kolay ve sorunsuz işletim, yüksek verim ve tasarruf sunuyor.

Ayrıca, NVHRV tavan tipi ısı geri kazanım cihazları, kolay ve sorunsuz çalışma, fişli fanlarla yüksek verimlilik ve by-pass damperi, yaz geceleri modu ve harici elektrikli ısıtıcılar gibi birçok üstün özellik sunar.

Öte yandan, NVHRV, cihazın çoklu entegre işlevlerle tam otomatik olmasını sağlayan mükemmel bir kontrol sistemine (NV-1-T) sahiptir.NVHRV-DX Isı Geri Kazanım Cihazı

NVHRV-DX cihazlarının temel amacı, mahallerin taze hava ihtiyacını karşılarken, aynı zamanda plakalı eşanjör ve ısı pompası ile de taze havadan kaynaklı ısıtma ve soğutma yükü ihtiyaçlarını da karşılayarak sade çözümler üretmektir.

Cihazın gövdesi akustik izolasyonlu ve elektrostatiktik toz boyalıdır. Taze Hava ve Dönüş Havası hatlarında G sınıfı filtreler bulunmaktadır. R410A gazlı rotary veya scroll kompresörler kullanılmıştır.

Bakır boru/ Alüminyum kanat tipindeki Evaporatör ve Kondanserler 2,5 m/s hava hızının altında tasarlanarak, düşük basınç ve yüksek verim sağlanmıştır. Cihazın altında evaporatör, kondanser ve plakalı eşanjörü kaplayan yoğuşma tavası bulunmaktadır.

Son olarak, NVHRV-DX, cihazın çoklu entegre işlevlerle tam otomatik olmasını sağlayan mükemmel bir kontrol sistemine (NV-1-T) sahiptir.