NVAF-J Aksiyal Jet Fan

Jet fanlar, tüp aksiyal fanların genel özelliklerini taşırlar ve genellikle karayolu, metro, baraj ve hes tünellerinde havalandırma ve yangın fanları olarak kullanılırlar. Jet fanlar tünellerde havayı yüksek hızla üfleyerek hava trafiğinin akış yönünde hareket etmesini sağlar. Genel olarak tünel tavanına belirli aralıklarla monte edilen bu fanlar havayı, tünelin bir ucundan diğer ucuna iletir, İhtiyaç duyulan kapasiteye, tünel yüksekliğine vb. bağlı olarak birden fazla fan, paralel veya seri bağlanarak ihtiyaç karşılanır.NVAF Fanlar Otomasyon Paketi

NVAF, otoparklar, tüneller, metro vb. Alanlarda jet fanlar ve aksiyal fanları otomatikleştirmeyi amaçlayan bir kontrol sistemidir. NVAF, profesyonel ve yüksek IP dereceli elektrik panellerine (MCC ve DDC) sahiptir.

NVAF, yangın alarm sistemine veya hava kalitesi sensörlerine kolayca bağlanabilir, böylece fanları ihtiyaçlara göre harekete geçirir.

Ayrıca, NVAF'ın BMS sistemleriyle çevrimiçi kalabilmek için çoklu iletişim portları vardır. NVAF, otoparklar, tüneller, metro vb. Alanlarda jet fanlar ve aksiyal fanları otomatikleştirmeyi amaçlayan bir kontrol sistemidir. NVAF, profesyonel ve yüksek IP dereceli elektrik panellerine (MCC ve DDC) sahiptir. NVAF, yangın alarm sistemine veya hava kalitesi sensörlerine kolayca bağlanabilir, böylece fanları ihtiyaçlara göre harekete geçirir.

Ayrıca, NVAF'ın BMS sistemleriyle çevrimiçi kalabilmek için çoklu iletişim portları vardır.