NVAF Aksiyal Fan

390 mm - 1250 mm çap aralığında farklı model seçeneklerinde aksiyal fan üretimi Kullanım alanları: genel mahal havalandırmaları, merdiven ve asansör basınçlandırma fan sistemleri, taze hava fanı, aksiyal fan ve egzoz fanları.NVAF Fanlar Otomasyon Paketi

NVAF, otoparklar, tüneller, metro vb. Alanlarda jet fanlar ve aksiyal fanları otomatikleştirmeyi amaçlayan bir kontrol sistemidir. NVAF, profesyonel ve yüksek IP dereceli elektrik panellerine (MCC ve DDC) sahiptir.

NVAF, yangın alarm sistemine veya hava kalitesi sensörlerine kolayca bağlanabilir, böylece fanları ihtiyaçlara göre harekete geçirir.

Ayrıca, NVAF'ın BMS sistemleriyle çevrimiçi kalabilmek için çoklu iletişim portları vardır. NVAF, otoparklar, tüneller, metro vb. Alanlarda jet fanlar ve aksiyal fanları otomatikleştirmeyi amaçlayan bir kontrol sistemidir. NVAF, profesyonel ve yüksek IP dereceli elektrik panellerine (MCC ve DDC) sahiptir. NVAF, yangın alarm sistemine veya hava kalitesi sensörlerine kolayca bağlanabilir, böylece fanları ihtiyaçlara göre harekete geçirir.

Ayrıca, NVAF'ın BMS sistemleriyle çevrimiçi kalabilmek için çoklu iletişim portları vardır.