NVRT Çatı Tipi Klima (Rooftop)

NVRT roof-top klıma cihazları 70.000 BTU/h ten 985.000 BTU/h kadar 16 değişik modelde standart olarak imal edilmektedir. Yüksek enerji verimliliğine sahip olup, hızlı ve kolay kurulum, düşük işletme ve ilk yatırım maliyeti le bütçe dostudur. Ana kullanım alanları geniş ticari binalar, iş merkezleri, havalimanları, restoranlar, büyük mağazalar, sinema ve tiyatro salonları, konferans salonları, endüstriyel binalar ve lojistik merkezleridir. İklimlendirme yapılacak ortamın büyüklüğüne göre birçok kapasite seçeneği mevcuttur,

NVRT, her türlü çalışma ortamına uyan birçok kapasite seçeneğine (288KW'a kadar ve 4'e kadar kompresörün döngüsüne bölünebilir) sahiptir. Öte yandan, NVRT, elektrikli ısıtıcılar, su bobinleri ve doğal gaz brülörleri gibi cihazın verimliliğini artırmaya yardımcı olan birçok seçeneğe ve uzantıya sahiptir.

Ayrıca, NVRT, ünitenin sorunsuz ve tam otomatik olarak çalışmasını sağlamak için tasarlanmış mükemmel otomasyon ve elektronik ünitelere sahiptir.

Modbus ve Bacnet gibi iletişim portları le NVRT herhangi bir BS sistemine kolayca bağlanabilir. Üstelik oda kontrolörünün geniş ekran, haftalık program, WiFi intermet bağlantısı ve daha güncel seçenekler gibi birçok işlevi vardır.