Hakkımızda

Mersin'de fabrikamız, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima (İklimlendirme, HVAC sistemleri) sektöründe taahhüt hizmetleri, cihaz üretimi, malzeme temini ve satış sonrası hizmet konularında faaliyet göstermektedir.

İklimlendirme Uzmanı olan Nitro Vent, sürdürülebilir konforu ve verimliliği hedeflerken, tasarımda esneklik, üretimde kalite, enerjide tasarruf, hizmette müşteri mutluluğu politikasını benimsemiştir.

Nitro Vent olarak, konfor, maksimum enerji verimliliği, optimize yatırım hedefleri, en yüksek çevresel standartları ve enerjiyi daha güvenli, daha verimli ve daha üretken şekilde kullanmaları için yenilikçi ve entegre çözümleri temin ederek iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamada en iyi çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz; Kaliteli, ileri teknoloji ile taahhüt edilen sürede, eğitimli teknik personeller sayesinde müşteri memnuniyetine ulaşmak için sürekli iyileştirme faaliyetlerimiz ile çevremize duyarlı bir şekilde başarımızı zirveye taşımaktır. Tamamen yerli üretimle sektörünün aranan kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz; Bilgi, teknoloji ve enerji odaklı olmak, paylaşımcı, katılımcı ve bilgilendirici, çevreye duyarlı enerji tasarruflu ürünler kullanmaktır ve maksimum verimliliği sağlamaktır.